106CKE450M
106CKE450M Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
CKH_CKE.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10uF 450V 20% tol ELECTROLYTIC
auf Bestellung 6980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 106CKE450M Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 33.16Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 65 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 117 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
106CKE450M 106CKE450M Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor CKH_CKE.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10uF 450V 20% tol ELECTROLYTIC
auf Bestellung 5646 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
106CKE450M 106CKE450M Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CKH_CKE.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10uF 450V 20% tol ELECTROLYTIC
106CKE450M 106CKE450M Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CKH_CKE.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 33.16Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 65 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 117 mA @ 100 kHz