Produkte > CORNELL DUBILIER > 106PHC250K
106PHC250K
106PHC250K Cornell Dubilier
phc.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 10uF 250V PP 10%( 24 X 34mm) Axial 0.0025 Ohm 100°C Bulk
auf Bestellung 588 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 196
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 106PHC250K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 10UF 10% 250VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5 MOhms, Size / Dimension: 0.945" Dia x 1.339" L (24.00mm x 34.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
106PHC250K 106PHC250K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles PHC.pdf Description: CAP FILM 10UF 10% 250VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5 MOhms
Size / Dimension: 0.945" Dia x 1.339" L (24.00mm x 34.00mm)
auf Bestellung 325 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
106PHC250K 106PHC250K Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) PHC-2944777.pdf Film Capacitors 10uF 250V 10%
auf Bestellung 164 Stücke:
106PHC250K 106PHC250K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor PHC.pdf Film Capacitors 10uF 250V 10%
auf Bestellung 247 Stücke:
106PHC250K 106PHC250K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE PHC.pdf Film Capacitors 10uF 250V 10%
auf Bestellung 189 Stücke:
106PHC250K 106PHC250K Hersteller : Cornell Dubilier phc.pdf Cap Film 10uF 250V PP 10%( 24 X 34mm) Axial 0.0025 Ohm 100°C Bulk