106XMPL012MG19
106XMPL012MG19 Cornell Dubilier Knowles
XMPL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM POLY 10UF 20% 12V SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Decoupling
ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 12 V
Ripple Current @ High Frequency: 1 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 106XMPL012MG19 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM POLY 10UF 20% 12V SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Decoupling, ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 12 V, Ripple Current @ High Frequency: 1 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote 106XMPL012MG19
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
106XMPL012MG19 106XMPL012MG19 Hersteller : CDE / Illinois Capacitor XMPL.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 10uF 12V 20% tol. POLYMER