106XMPL016MG19
106XMPL016MG19 Cornell Dubilier Knowles
XMPL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM POLY 10UF 20% 16V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Decoupling
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ High Frequency: 2 A @ 100 kHz
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 106XMPL016MG19 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM POLY 10UF 20% 16V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Decoupling, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ High Frequency: 2 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
106XMPL016MG19 106XMPL016MG19 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles XMPL.pdf Description: CAP ALUM POLY 10UF 20% 16V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: Decoupling
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
106XMPL016MG19 106XMPL016MG19 Hersteller : CDE / Illinois Capacitor XMPL.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 10uF 16V 20% tol. POLYMER
Produkt ist nicht verfügbar
106XMPL016MG19 106XMPL016MG19 Hersteller : Illinois Capacitor / CDE XMPL_series-769478.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 10uF 16V 20% tol. POLYMER