Produkte > CORNELL DUBILIER > 107SML016M
107SML016M
107SML016M Cornell Dubilier
sml20series.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 100uF 16V 20% (6.3 X 5.4mm) SMD 3.316 Ohm 103mA 2000h 85°C
auf Bestellung 26000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 107SML016M Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.316Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 103 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 154.5 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
107SML016M 107SML016M Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SML.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.316Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 103 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 154.5 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 52000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
107SML016M 107SML016M Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor SML.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 16V 20%
Mindestbestellmenge: 5
107SML016M 107SML016M Hersteller : CDE / Illinois Capacitor SML.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 16V 20%
auf Bestellung 995 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 16 V
Mindestbestellmenge: 23
107SML016M 107SML016M Hersteller : Cornell Dubilier sml20series.pdf Cap Aluminum Lytic 100uF 16V 20% (6.3 X 5.4mm) SMD 3.316 Ohm 103mA 2000h 85°C