1090A1-12V
1090A1-12V Visual Communications Company, LLC
1050a1051a1052a1053aand1090aseriesnon-relampableneon-inc.pdf
Hersteller: Visual Communications Company, LLC
Panel Mount Indicator Round 0.5" INC 12V Wire Red
auf Bestellung 39 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 39
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1090A1-12V Visual Communications Company, LLC
Description: INDICATOR INCAND RED PANEL MNT, Packaging: Bag, Voltage: 12V, Type: Incandescent, Termination Style: Wire Leads - 4.6" (116.84mm), Lens Color: Red, Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 3170 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Bag
Voltage: 12V
Type: Incandescent
Termination Style: Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Lens Color: Red
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
auf Bestellung 241 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
1090A1-12V 1090A1-12V Hersteller : Visual Communications Company, LLC 1050a1051a1052a1053aand1090aseriesnon-relampableneon-inc.pdf Panel Mount Indicator Round 0.5" INC 12V Wire Red