Produkte > VCC > 1090A3-28V
1090A3-28V
1090A3-28V VCC
1050A1051A1052A1053A1090A-1064408.pdf
Hersteller: VCC
Panel Mount Indicator Lamps AMBER DIFFUSED 1/2" MOUNTING HOLE
auf Bestellung 101 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1090A3-28V VCC
Description: INDICATOR INCAND AMBER PANEL MNT, Packaging: Bag, Voltage: 28V, Type: Incandescent, Termination Style: Wire Leads - 4.6" (116.84mm), Lens Color: Amber, Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Lamp Color: Amber, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Not For New Designs, Lens Style: Round with Domed Top.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Voltage: 28V
Type: Incandescent
Termination Style: Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Lens Color: Amber
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)