Produkte > VCC > 1090A5-12V
1090A5-12V
1090A5-12V VCC
1050A1051A1052A1053A1090A.pdf
Hersteller: VCC
Panel Mount Indicator Lamps GREEN DIFFUSED 1/2" MOUNTING HOLE
auf Bestellung 92 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1090A5-12V VCC
Description: INDICATOR INCAND GREEN PANEL MNT, Packaging: Bag, Voltage: 12V, Type: Incandescent, Termination Style: Wire Leads - 4.6" (116.84mm), Lens Color: Green, Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Voltage: 12V
Type: Incandescent
Termination Style: Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Lens Color: Green
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)