Produkte > VCC > 1090D5-28V
1090D5-28V
1090D5-28V VCC
1030D 1031D 1033D and 1090D Series Non-Relampable -1064148.pdf
Hersteller: VCC
Panel Mount Indicator Lamps INCND PMI W/WIRE
auf Bestellung 52 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1090D5-28V VCC
Description: LAMP GREEN 28V PC MNT, Packaging: Bulk, Voltage: 28V, Type: Incandescent, Termination Style: Wire Leads - 4.6" (116.84mm), Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1090D5-28V 1090D5-28V Hersteller : Visual Communications Company - VCC 1030D1031D1032D1033D1090D.pdf Description: LAMP GREEN 28V PC MNT
Packaging: Bulk
Voltage: 28V
Type: Incandescent
Termination Style: Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)