Produkte > VCC > 1090QC1-12V
1090QC1-12V
1090QC1-12V VCC
1050QC1051QC1052QC1053QC1090QC-1064179.pdf
Hersteller: VCC
Panel Mount Indicator Lamps RED DIFFUSED 1/2" MOUNTING HOLE
auf Bestellung 110 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1090QC1-12V VCC
Description: VCC / VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY - 1090QC1-12V - LAMP, INDICATOR, INCANDESCENT, 16MM, RED, tariffCode: 85366190, Lampensockel: Solder Terminal, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1090QC1-12V 1090QC1-12V Hersteller : VCC / VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY 1783704.pdf Description: VCC / VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY - 1090QC1-12V - LAMP, INDICATOR, INCANDESCENT, 16MM, RED
tariffCode: 85366190
Lampensockel: Solder Terminal
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 500 Stücke:
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
1090QC1-12V 1090QC1-12V Hersteller : Visual Communications Company - VCC 1050QC%201051QC%201052QC%201053QC%20and%201090QC%20Series%20Non-Relampable%20Neon-Incandescent%20Indicator%20Lights.pdf Description: LAMP RED 1/2" HOLE PNL MNT 12V
Packaging: Bag
Voltage: 12V
Type: Incandescent
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)