1090QC1-28V
1090QC1-28V Visual Communications Company, LLC
1050qcrev3.pdf
Hersteller: Visual Communications Company, LLC
Panel Mount Indicator Round 0.5" INC 28V Tab Red
auf Bestellung 94 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1090QC1-28V Visual Communications Company, LLC
Description: LAMP RED 1/2" HOLE PNL MNT, Packaging: Bag, Voltage: 28V, Type: Incandescent, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1090QC1-28V 1090QC1-28V Hersteller : Visual Communications Company, LLC 1050qcrev3.pdf Panel Mount Indicator Round 0.5" INC 28V Tab Red
auf Bestellung 94 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
auf Bestellung 609 Stücke:
Packaging: Bag
Voltage: 28V
Type: Incandescent
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)