Produkte > VCC > 1090QC3-28V
1090QC3-28V
1090QC3-28V VCC
1050QC_Datasheet.pdf
Hersteller: VCC
Panel Mount Indicator Lamps AMBER DIFFUSED 1/2" MOUNTING HOLE
auf Bestellung 76 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1090QC3-28V VCC
Description: LAMP AMBER 1/2" HOLE PNL MNT, Packaging: Bag, Voltage: 28V, Type: Incandescent, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Lamp Color: Amber, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Voltage: 28V
Type: Incandescent
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)