Produkte > VCC > 1090QC4-12V
1090QC4-12V
1090QC4-12V VCC
1050QC 1051QC 1052QC 1053QC and 1090QC Series Non--552430.pdf
Hersteller: VCC
Panel Mount Indicator Lamps INCND PMI W/TERM
auf Bestellung 62 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1090QC4-12V VCC
Description: INCIDATOR INCAND WHITE PANEL MNT, Packaging: Bag, Voltage: 12V, Type: Incandescent, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Lens Color: White, Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Packaging: Bag
Voltage: 12V
Type: Incandescent
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lens Color: White
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)