Produkte > VCC > 1090QC4-28V
1090QC4-28V
1090QC4-28V VCC
1050QC1051QC1052QC1053QC1090QC-1064179.pdf
Hersteller: VCC
Panel Mount Indicator Lamps INCND PMI W/TERM
auf Bestellung 180 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1090QC4-28V VCC
Description: INCIDATOR INCAND WHITE PANEL MNT, Packaging: Bag, Voltage: 28V, Type: Incandescent, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Lens Color: White, Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top.
Packaging: Bag
Voltage: 28V
Type: Incandescent
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lens Color: White
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)