Produkte > VCC > 1090QC5-12V
1090QC5-12V
1090QC5-12V VCC
1050QC_1051QC_1052QC_1053QC_and_1090QC_Series_Non_Relampable_Neon_Incandescent_Indicator_Lights.pdf
Hersteller: VCC
Panel Mount Indicator Lamps GREEN DIFFUSED 1/2" MOUNTING HOLE
auf Bestellung 78 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1090QC5-12V VCC
Description: INCIDATOR INCAND GREEN PANEL MNT, Packaging: Bag, Voltage: 12V, Type: Incandescent, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Lens Color: Green, Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top.
Packaging: Bag
Voltage: 12V
Type: Incandescent
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lens Color: Green
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)