1090QCX3-28V Chicago Miniature Lamp
1050QC1051QC1052QC1053QC1090QC.pdf
Hersteller: Chicago Miniature Lamp
1090QCX3-28V
auf Bestellung 330 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1090QCX3-28V Chicago Miniature Lamp
Description: INCIDATOR INCAND AMBER PANEL MNT, Packaging: Bag, Voltage: 28V, Type: Incandescent, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Lens Color: Amber, Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Lamp Color: Amber, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top.
Weitere Produktangebote 1090QCX3-28V
Packaging: Bag
Voltage: 28V
Type: Incandescent
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lens Color: Amber
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)