Produkte > VCC > 1091M5-125VAC
1091M5-125VAC
1091M5-125VAC VCC
1091MRev2.pdf
Hersteller: VCC
LED Panel Mount Indicators GREEN DIFFUSED 1/2" MOUNTING HOLE
auf Bestellung 361 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1091M5-125VAC VCC
Description: LED PNL IND GREEN WIRE LEADS, Packaging: Bag, Voltage: 105V ~ 125V, Type: LED, Termination Style: Wire Leads - 4.6" (116.84mm), Lens Color: Green, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Voltage: 105V ~ 125V
Type: LED
Termination Style: Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Lens Color: Green
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
auf Bestellung 2858 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 200 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10
1091M5-125VAC 1091M5-125VAC Hersteller : Visual Communications Company, LLC 2061091mseriesnon-relampableledindicatorlights.pdf Panel Mount Indicator Round 0.5" LED 125V Wire Green
Produkt ist nicht verfügbar