Produkte > MURATA ELECTRONICS > GRM033R61A103KA01J
GRM033R61A103KA01J
GRM033R61A103KA01J Murata Electronics
GRM033R61A103KA01-01.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: CAP CER 10000PF 10V X5R 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 100000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRM033R61A103KA01J Murata Electronics
Description: CAP CER 10000PF 10V X5R 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GRM033R61A103KA01J GRM033R61A103KA01J Hersteller : Murata Electronics GRM033R61A103KA01-01.pdf Description: CAP CER 10000PF 10V X5R 0201
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 218750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
GRM033R61A103KA01J GRM033R61A103KA01J Hersteller : Murata Electronics GRM033R61A103KA01_01A-1981843.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01uF 10 volts 10%
GRM033R61A103KA01J Hersteller : MURATA GRM033R61A103KA01-01.pdf
10nF 10V 10% X5R 0201 (GRM033R61A103KA01J)