Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 111121000182GQTAF9LM
111121000182GQTAF9LM
111121000182GQTAF9LM Syfer Technology
111121000182gqtaf9lm.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Ceramic 0.0018uF 100V C0G 2% Pad SMD 1111 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 111121000182GQTAF9LM Syfer Technology
Description: CAP CER 1800PF 100V C0G/NP0 1111, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Part Status: Active, Capacitance: 1800 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
111121000182GQTAF9LM 111121000182GQTAF9LM Hersteller : Syfer Technology 111121000182gqtaf9lm.pdf Cap Ceramic 0.0018uF 100V C0G 2% Pad SMD 1111 125°C T/R
Mindestbestellmenge: 1000
111121000182GQTAF9LM 111121000182GQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer High-Power-RF Description: CAP CER 1800PF 100V C0G/NP0 1111
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1800 pF
auf Bestellung 767 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
111121000182GQTAF9LM 111121000182GQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer SMD_Non_Magnetic_Caps_High_Q_P_68_71.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 100 - 100V ; 0182 - 1.8nf; G +/-2% ; High Q; 178mm 7' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip
auf Bestellung 890 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Voltage - Rated: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 1800 pF