Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 111121000222FQTAF9LM
111121000222FQTAF9LM Syfer Technology
Non-Magnetic
Hersteller: Syfer Technology
111121000222FQTAF9LM
Produktbewertung abgeben
Technische Details 111121000222FQTAF9LM Syfer Technology
Description: 1111 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI, Tolerance: ±1%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 2200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
111121000222FQTAF9LM Hersteller : Syfer Technology Non-Magnetic 111121000222FQTAF9LM
Mindestbestellmenge: 1000
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 2200 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Capacitance: 2200 pF
Produkt ist nicht verfügbar
111121000222FQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer Non_magnetic_Datasheet-3133364.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier;100 - 100V;0222 - 2.2nF;F +/-1% ;High Q C0G/NP0; AF9LM - SM Marked Standard Chip