Produkte > KNOWLES SYFER > 111121500152JQT
111121500152JQT
111121500152JQT Knowles Syfer
High-Power-RF
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1500PF 150V C0G/NP0 1111
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 150V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
auf Bestellung 420 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 111121500152JQT Knowles Syfer
Description: CAP CER 1500PF 150V C0G/NP0 1111, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 150V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 pF.
Weitere Produktangebote 111121500152JQT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
111121500152JQT 111121500152JQT Hersteller : Knowles Syfer High-Power-RF Description: CAP CER 1500PF 150V C0G/NP0 1111
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 150V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF