Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 111121K00101GQTAF9LM
111121K00101GQTAF9LM
111121K00101GQTAF9LM Syfer Technology
111121k00101gqtaf9lm.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Ceramic 100pF 1000V C0G 2% Pad SMD 1111 125°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 111121K00101GQTAF9LM Syfer Technology
Description: CAP CER 100PF 1KV C0G/NP0 1111, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
111121K00101GQTAF9LM 111121K00101GQTAF9LM Hersteller : Syfer Technology 111121k00101gqtaf9lm.pdf Cap Ceramic 100pF 1000V C0G 2% Pad SMD 1111 125°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
111121K00101GQTAF9LM 111121K00101GQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer High-Power-RF Description: CAP CER 100PF 1KV C0G/NP0 1111
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
Mindestbestellmenge: 6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF