Produkte > KNOWLES SYFER > 111121K00121FQTAF9LM
111121K00121FQTAF9LM
111121K00121FQTAF9LM Knowles Syfer
Non-Magnetic
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1111 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 120 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 111121K00121FQTAF9LM Knowles Syfer
Description: 1111 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 120 pF.
Weitere Produktangebote 111121K00121FQTAF9LM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±1%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Capacitance: 120 pF