Produkte > KNOWLES SYFER > 111121K00151GQTAF9LM
111121K00151GQTAF9LM
111121K00151GQTAF9LM Knowles Syfer
SMD_Non_Magnetic_Caps_High_Q_P_68_71-3044515.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 1K0 - 1kv; 0151 - 150pF ; G +/-2% ; High Q; 178mm 7' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 111121K00151GQTAF9LM Knowles Syfer
Description: CAP CER 150PF 1KV C0G/NP0 1111, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Capacitance: 150 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
111121K00151GQTAF9LM 111121K00151GQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer High-Power-RF Description: CAP CER 150PF 1KV C0G/NP0 1111
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Capacitance: 150 pF
auf Bestellung 889 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Capacitance: 150 pF