Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 111121K00820GQTAF9LM
111121K00820GQTAF9LM
111121K00820GQTAF9LM Syfer Technology
111121k00820gqtaf9lm.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Ceramic 82pF 1000V C0G 2% Pad SMD 1111 125°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 111121K00820GQTAF9LM Syfer Technology
Description: CAP CER 82PF 1KV C0G/NP0 1111, Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
111121K00820GQTAF9LM 111121K00820GQTAF9LM Hersteller : Syfer Technology 111121k00820gqtaf9lm.pdf Cap Ceramic 82pF 1000V C0G 2% Pad SMD 1111 125°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
111121K00820GQTAF9LM 111121K00820GQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer SMD_Non_Magnetic_Caps_High_Q_P_68_71-3044515.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 1K0 - 1kv; 0820 -82pF; G +/-2% ; High Q; 178mm 7' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip
111121K00820GQTAF9LM 111121K00820GQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer High-Power-RF Description: CAP CER 82PF 1KV C0G/NP0 1111
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF
auf Bestellung 659 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF