Produkte > KNOWLES SYFER > 111122K00100FQTAF9LM
111122K00100FQTAF9LM
111122K00100FQTAF9LM Knowles Syfer
High-Power-RF
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 10PF 2KV C0G/NP0 1111
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Capacitance: 10 pF
auf Bestellung 824 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 111122K00100FQTAF9LM Knowles Syfer
Description: CAP CER 10PF 2KV C0G/NP0 1111, Tolerance: ±1%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Capacitance: 10 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
111122K00100FQTAF9LM Hersteller : Syfer Technology High-Power-RF 111122K00100FQTAF9LM
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 1000
111122K00100FQTAF9LM 111122K00100FQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer High-Power-RF Description: CAP CER 10PF 2KV C0G/NP0 1111
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Capacitance: 10 pF
Produkt ist nicht verfügbar
111122K00100FQTAF9LM 111122K00100FQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer Knowles_Corporation_07112024_Non_magnetic_Datashee-3473394.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 size - 2K0 - 2kV;0100 - 10pF ;F +/-1% ;High Q C0G/NP0;178mm