Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 111122K00180FQTAF9LM
111122K00180FQTAF9LM Syfer Technology
Non-Magnetic
Hersteller: Syfer Technology
111122K00180FQTAF9LM
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 111122K00180FQTAF9LM Syfer Technology
Description: 1111 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 18 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
111122K00180FQTAF9LM Hersteller : Syfer Technology Non-Magnetic 111122K00180FQTAF9LM
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 18 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±1%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Capacitance: 18 pF