Produkte > KNOWLES SYFER > 111122K00470GQTAF9LM
111122K00470GQTAF9LM
111122K00470GQTAF9LM Knowles Syfer
High-Power-RF
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 47PF 2KV C0G/NP0 1111
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Capacitance: 47 pF
auf Bestellung 555 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 111122K00470GQTAF9LM Knowles Syfer
Description: CAP CER 47PF 2KV C0G/NP0 1111, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Capacitance: 47 pF.
Weitere Produktangebote 111122K00470GQTAF9LM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
111122K00470GQTAF9LM 111122K00470GQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer High-Power-RF Description: CAP CER 47PF 2KV C0G/NP0 1111
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Capacitance: 47 pF
Produkt ist nicht verfügbar
111122K00470GQTAF9LM 111122K00470GQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer SMD_Non_Magnetic_Caps_High_Q_P_68_71.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 2K0 - 2kv; 0470 - 47pF ; G +/-2% ; High Q; 178mm 7' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip