Produkte > KNOWLES SYFER > 111122K01P50HQTAF9LM
111122K01P50HQTAF9LM
111122K01P50HQTAF9LM Knowles Syfer
X7R.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1111 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 1.5 pF
auf Bestellung 985 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 111122K01P50HQTAF9LM Knowles Syfer
Description: 1111 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.05pF, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 1.5 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
111122K01P50HQTAF9LM Hersteller : Syfer Technology X7R.pdf 111122K01P50HQTAF9LM
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 1000
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.05pF
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Capacitance: 1.5 pF
Produkt ist nicht verfügbar
111122K01P50HQTAF9LM 111122K01P50HQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer Knowles_Corporation_07112024_Non_magnetic_Datashee-3473394.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 size - 2K0 - 2kV;1P5- 1.5pF ;H +/-0.05pF;High Q C0G/NP0;178mm