Produkte > KNOWLES SYFER > 111122K01P80BQTAF9LM
111122K01P80BQTAF9LM
111122K01P80BQTAF9LM Knowles Syfer
High-Power-RF
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1.8PF 2KV C0G/NP0 1111
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 1.8 pF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 111122K01P80BQTAF9LM Knowles Syfer
Description: CAP CER 1.8PF 2KV C0G/NP0 1111, Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 1.8 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
111122K01P80BQTAF9LM 111122K01P80BQTAF9LM Hersteller : Syfer Technology 111122k01p80bqtaf9lm.pdf Cap Ceramic 1.8pF 2000V C0G 0.1pF Pad SMD 1111 125°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
111122K01P80BQTAF9LM 111122K01P80BQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer High-Power-RF Description: CAP CER 1.8PF 2KV C0G/NP0 1111
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Capacitance: 1.8 pF
Mindestbestellmenge: 6
111122K01P80BQTAF9LM 111122K01P80BQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer SMD_Non_Magnetic_Caps_High_Q_P_68_71-3044515.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 2K0 - 2kv; 1P8 - 1.8pF ; B +/-0.1pF; High Q; 178mm 7' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip