Produkte > KNOWLES SYFER > 111126300271FQTAF9LM
111126300271FQTAF9LM
111126300271FQTAF9LM Knowles Syfer
SMD_Non_Magnetic_Caps_High_Q_P_68_71.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier;630 - 630V ;0271 - 270pF ;F +/-1% ;High Q C0G/NP0;178mm 7' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip
auf Bestellung 965 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 111126300271FQTAF9LM Knowles Syfer
Description: 1111 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI, Tolerance: ±1%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 270 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 270 pF
auf Bestellung 835 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
111126300271FQTAF9LM Hersteller : Syfer Technology X7R.pdf 111126300271FQTAF9LM
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 1000
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 1000
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Capacitance: 270 pF