Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 111126300271GQTAF9LM
111126300271GQTAF9LM
111126300271GQTAF9LM Syfer Technology
111126300271gqtaf9lm.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Ceramic 270pF 630V C0G 2% Pad SMD 1111 125°C T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 111126300271GQTAF9LM Syfer Technology
Description: CAP CER 270PF 630V C0G/NP0 1111, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Part Status: Active, Capacitance: 270 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
111126300271GQTAF9LM 111126300271GQTAF9LM Hersteller : Syfer Technology 111126300271gqtaf9lm.pdf Cap Ceramic 270pF 630V C0G 2% Pad SMD 1111 125°C T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
111126300271GQTAF9LM 111126300271GQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer SMD_Non_Magnetic_Caps_High_Q_P_68_71-3044515.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 630 - 630V ; 0271 - 270pF ; G +/-2% ; High Q; 178mm 7' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip
auf Bestellung 620 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
111126300271GQTAF9LM 111126300271GQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer High-Power-RF Description: CAP CER 270PF 630V C0G/NP0 1111
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Part Status: Active
Capacitance: 270 pF
auf Bestellung 460 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Voltage - Rated: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 270 pF