11338JE-12L-BA-F0
11338JE-12L-BA-F0 NMB Technologies Corporation
11338JE.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 113X45.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 113mm L x 113mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Air Flow: 52.5 CFM (1.47m³/min)
Width: 45.50mm
Weight: 0.375 lb (170.1 g)
Operating Temperature: -40 ~ 104°F (-40 ~ 40°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.5dB
Static Pressure: 0.150 in H2O (37.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.56 W
auf Bestellung 62 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11338JE-12L-BA-F0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 113X45.5MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 113mm L x 113mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2900 RPM, Air Flow: 52.5 CFM (1.47m³/min), Width: 45.50mm, Weight: 0.375 lb (170.1 g), Operating Temperature: -40 ~ 104°F (-40 ~ 40°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.5dB, Static Pressure: 0.150 in H2O (37.4 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.56 W.
Weitere Produktangebote 11338JE-12L-BA-F0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11338JE-12L-BA-F0 11338JE-12L-BA-F0 Hersteller : MinebeaMitsumi 11338je-12l-ba-f0.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 7V to 13.8V 53CFM 32.5dB 113 X 113 X 45.5mm
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
11338JE-12L-BA-F0 11338JE-12L-BA-F0 Hersteller : NMB Technologies 11338JE.pdf DC Fans Tubeaxial Fan, 113x113x38mm, Refrigeration, 12VDC, 53CFM, Rib, Ball, Wire, IP22