11925PB-B3L-EP-00
11925PB-B3L-EP-00 NMB Technologies Corporation
11925PB.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN 119MM X 25MM 230VAC TERMINAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 11.00W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 70.6 CFM (1.98m³/min)
Width: 25.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Terminals
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 38.0dB
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11925PB-B3L-EP-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN 119MM X 25MM 230VAC TERMINAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 11.00W, Features: Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2700 RPM, Air Flow: 70.6 CFM (1.98m³/min), Width: 25.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 38.0dB, Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11925PB-B3L-EP-00 11925PB-B3L-EP-00 Hersteller : NMB Technologies 11925PB_data_sheet-3476573.pdf AC Fans AC Tubeaxial Fan, 119x119x25mm, 230VAC, 70.6CFM, Flange Mount, Terminals
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
11925PB-B3L-EP-00 11925PB-B3L-EP-00 Hersteller : MinebeaMitsumi pgurl_17581.pdf AC Fan Axial Ball Bearing 230V 63.5CFM/70.6CFM 33dB/38dB 120 X 120 X 25mm
Produkt ist nicht verfügbar