11925SA-12N-AL-00
11925SA-12N-AL-00 NMB Technologies Corporation
11925SA(119x25).pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 119X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 91.0 CFM (2.55m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.309 lb (140.16 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.0dB
Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Power (Watts): 2.88 W
auf Bestellung 71 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11925SA-12N-AL-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 119X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 91.0 CFM (2.55m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.309 lb (140.16 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.0dB, Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa), Power (Watts): 2.88 W.
Weitere Produktangebote 11925SA-12N-AL-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11925SA-12N-AL-00 11925SA-12N-AL-00 Hersteller : NMB Technologies 11925sa-768950.pdf DC Fans DC Axial Fan, 119x25mm, 12VDC, 91.1CFM, Rib, Lock Rotor, 3-Wire