11925SA-24Q-ALD-0
11925SA-24Q-ALD-0 NMB Technologies Corporation
11925SA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 119X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 113.0 CFM (3.16m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.0dB
Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Power (Watts): 4.8 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11925SA-24Q-ALD-0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 119X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 113.0 CFM (3.16m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB, Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa), Power (Watts): 4.8 W.
Weitere Produktangebote 11925SA-24Q-ALD-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11925SA-24Q-AL-D0 11925SA-24Q-AL-D0 Hersteller : NMB 11925SA data sheet.pdf DC Fans Tubeaxial Fan, 119x119x25mm, 24VDC, 113CFM, Rib Mount, Ball, 3 Wire, Lock Sensor