Produkte > MINEBEAMITSUMI > 11925SA-24Q-EA-00
11925SA-24Q-EA-00
11925SA-24Q-EA-00 MinebeaMitsumi
11925sa-24q-ea-00.pdf
Hersteller: MinebeaMitsumi
DC Axial Fan,24V,Ball Bearing
auf Bestellung 192 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11925SA-24Q-EA-00 MinebeaMitsumi
Description: FAN AXIAL 119X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 113.1 CFM (3.17m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB, Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa), Power (Watts): 4.8 W.
Weitere Produktangebote 11925SA-24Q-EA-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11925SA-24Q-EA-00 11925SA-24Q-EA-00 Hersteller : NMB Technologies 11925sa-1838889.pdf DC Fans DC Axial Fan, 119x25mm, 24VDC, 113CFM, Flange, Ball Bearing, Lead Wires
auf Bestellung 68 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
11925SA-24Q-EA-00 11925SA-24Q-EA-00 Hersteller : NMB Technologies Corporation 11925SA(119x25).pdf Description: FAN AXIAL 119X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 113.1 CFM (3.17m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.0dB
Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Power (Watts): 4.8 W