11938FB-B3L-EA-00
11938FB-B3L-EA-00 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN 119MM X 38MM 230VAC TERMINAL
Power (Watts): 12.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2650 RPM
Air Flow: 90.0 CFM (2.52m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.0dB
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11938FB-B3L-EA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN 119MM X 38MM 230VAC TERMINAL, Power (Watts): 12.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2650 RPM, Air Flow: 90.0 CFM (2.52m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.0dB, Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 11938FB-B3L-EA-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11938FB-B3L-EA-00 Hersteller : MinebeaMitsumi 11938fb.pdf DC AXIAL FAN
Produkt ist nicht verfügbar
11938FB-B3L-EA-00 11938FB-B3L-EA-00 Hersteller : NMB Technologies 4715fs-768748.pdf AC Fans Axial Fan, 119x38mm 230VAC, Flange, Term