Produkte > NMB > 11938KA-12N-EL-00
11938KA-12N-EL-00
11938KA-12N-EL-00 NMB
11938KA data sheet.pdf
Hersteller: NMB
DC Fans DC Tubeaxial Fan, 119x119x38mm, 12VDC, 129.9CFM, Flange, 3 Wire, Lock Sensor
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11938KA-12N-EL-00 NMB
Description: FAN AXIAL 119X38.4MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3600 RPM, Air Flow: 129.9 CFM (3.64m³/min), Width: 38.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 104°F (-10 ~ 40°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 50.0dB, Static Pressure: 0.440 in H2O (109.6 Pa), Power (Watts): 12 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11938KA-12N-EL-00 11938KA-12N-EL-00 Hersteller : NMB Technologies Corporation 11938KA%20data%20sheet.pdf Description: FAN AXIAL 119X38.4MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3600 RPM
Air Flow: 129.9 CFM (3.64m³/min)
Width: 38.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 104°F (-10 ~ 40°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 50.0dB
Static Pressure: 0.440 in H2O (109.6 Pa)
Power (Watts): 12 W
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
11938KA-12N-EL-00 11938KA-12N-EL-00 Hersteller : NMB Technologies 11938KA_data_sheet-3237038.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 119x119x38mm, 12VDC, 129.9CFM, Flange, 3 Wire, Lock Sensor