11938KA-24K-EA-00
11938KA-24K-EA-00 NMB Technologies Corporation
11938KA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 119X38.4MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2650 RPM
Air Flow: 97.0 CFM (2.72m³/min)
Width: 38.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.0dB
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 5 W
auf Bestellung 113 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11938KA-24K-EA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 119X38.4MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2650 RPM, Air Flow: 97.0 CFM (2.72m³/min), Width: 38.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.0dB, Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 5 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11938KA-24K-EA-00 11938KA-24K-EA-00 Hersteller : NMB 11938KA data sheet.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 119x119x38mm, 24VDC, 97CFM, Flange Mount, Lead Wires
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
11938KA-24K-EA-00 11938KA-24K-EA-00 Hersteller : NMB Technologies 11938KA_data_sheet-2583199.pdf DC Fans DC Axial Fan, 119x38mm, 24VDC, 97CFM, Flange Mount, Lead Wires