Produkte > MINEBEAMITSUMI > 11938KA-24L-EL-00
11938KA-24L-EL-00
11938KA-24L-EL-00 MinebeaMitsumi
11938ka-24l-el-00.pdf
Hersteller: MinebeaMitsumi
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 108CFM 42.5dB 119 X 119 X 38mm Sensor
auf Bestellung 78 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11938KA-24L-EL-00 MinebeaMitsumi
Description: FAN AXIAL 119X38.4MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2950 RPM, Air Flow: 108.4 CFM (3.03m³/min), Width: 38.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.5dB, Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa), Power (Watts): 7.4 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11938KA-24L-EL-00 Hersteller : NMB Technologies Corporation 11938KA%20data%20sheet.pdf Description: FAN AXIAL 119X38.4MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2950 RPM
Air Flow: 108.4 CFM (3.03m³/min)
Width: 38.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.5dB
Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa)
Power (Watts): 7.4 W
auf Bestellung 309 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
11938KA-24L-EL-00 11938KA-24L-EL-00 Hersteller : MinebeaMitsumi 11938ka-24l-el-00.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 24V 108CFM 42.5dB 119 X 119 X 38mm Sensor
Produkt ist nicht verfügbar
11938KA-24L-EL-00 11938KA-24L-EL-00 Hersteller : NMB 11938KA_data_sheet-3237038.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 119x119x38mm, 24VDC, 108CFM, Flange, 3x Lead Wire, Lock Sensor
Produkt ist nicht verfügbar
11938KA-24L-EL-00 11938KA-24L-EL-00 Hersteller : NMB Technologies 11938KA-768980.pdf DC Fans DC Axial Fan, 119x38mm, 24VDC, 108CFM, Flange, Lock Rotor, 3-Wire