11938MB-B0N-EA-00
11938MB-B0N-EA-00 NMB Technologies Corporation
11938MB%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN 119MM X 38MM 200VAC TERMINAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 13.00W
Voltage - Rated: 200VAC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Air Flow: 102.4 CFM (2.87m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.0dB
Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 12 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11938MB-B0N-EA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN 119MM X 38MM 200VAC TERMINAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 13.00W, Voltage - Rated: 200VAC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2900 RPM, Air Flow: 102.4 CFM (2.87m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.0dB, Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 11938MB-B0N-EA-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11938MB-B0N-EA-00 11938MB-B0N-EA-00 Hersteller : NMB 11938MB_B0N_EA_00_50Hz.pdf AC Fans Tubeaxial Fan, 119x119x38mm, 200VAC, 102.4CFM, 15/13W, Flange Mount, Terminals