11938MB-B2N-EA-00
11938MB-B2N-EA-00 NMB Technologies Corporation
11938MB%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN 119MM X 38MM 200VAC TERMINAL
Power (Watts): 13.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 220VAC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Air Flow: 102.4 CFM (2.87m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.0dB
Static Pressure: 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 73 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11938MB-B2N-EA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN 119MM X 38MM 200VAC TERMINAL, Power (Watts): 13.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 220VAC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2900 RPM, Air Flow: 102.4 CFM (2.87m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.0dB, Static Pressure: 0.300 in H2O (74.7 Pa), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11938MB-B2N-EA-00 11938MB-B2N-EA-00 Hersteller : MinebeaMitsumi 11938mb20data20sheet.pdf AC Fan Axial Ball Bearing 220V 89.3CFM/103.6CFM 37dB/41dB 119 X 119 X 38mm
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
11938MB-B2N-EA-00 11938MB-B2N-EA-00 Hersteller : NMB 11938MB_B2N_EA_00_50Hz.pdf AC Fans Tubeaxial Fan, 119x119x38mm, 220VAC, 102.4CFM, 14/13W, Flange Mount, Terminals