Produkte > MINEBEAMITSUMI > 11938MB-B3K-EA-00
11938MB-B3K-EA-00
11938MB-B3K-EA-00 MinebeaMitsumi
539235812917966811938mb.pdf
Hersteller: MinebeaMitsumi
AC Fan Axial Ball Bearing 230V 70.6CFM/67CFM 32dB/30dB 119 X 119 X 38mm
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11938MB-B3K-EA-00 MinebeaMitsumi
Description: FAN 119MM X 38MM 230VAC TERMINAL, Power (Watts): 7.50W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1900 RPM, Air Flow: 67.0 CFM (1.88m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.0dB, Static Pressure: 0.090 in H2O (22.4 Pa), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11938MB-B3K-EA-00 11938MB-B3K-EA-00 Hersteller : NMB Technologies Corporation 11938MB%20data%20sheet.pdf Description: FAN 119MM X 38MM 230VAC TERMINAL
Power (Watts): 7.50W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1900 RPM
Air Flow: 67.0 CFM (1.88m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB
Static Pressure: 0.090 in H2O (22.4 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 695 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
11938MB-B3K-EA-00 11938MB-B3K-EA-00 Hersteller : MinebeaMitsumi 539235812917966811938mb.pdf AC Fan Axial Ball Bearing 230V 70.6CFM/67CFM 32dB/30dB 119 X 119 X 38mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
11938MB-B3K-EA-00 11938MB-B3K-EA-00 Hersteller : NMB 11938MB%20data%20sheet.pdf AC Fans AC Tubeaxial Fan, 119x119x38mm, 230VAC, 67CFM, 7.5/7.5W, Flange Mount, Terminals