Produkte > MINEBEAMITSUMI > 11938MB-B3M-EA-00
11938MB-B3M-EA-00
11938MB-B3M-EA-00 MinebeaMitsumi
539235812917966811938mb.pdf
Hersteller: MinebeaMitsumi
AC Fan Axial Ball Bearing 230V 85CFM/95CFM 35dB/39dB 119 X 119 X 38mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11938MB-B3M-EA-00 MinebeaMitsumi
Description: FAN 119MM X 38MM 230VAC TERMINAL, Power (Watts): 13.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2750 RPM, Air Flow: 95.0 CFM (2.66m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.0dB, Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 11938MB-B3M-EA-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11938MB-B3M-EA-00 11938MB-B3M-EA-00 Hersteller : NMB Technologies Corporation 11938MB%20data%20sheet.pdf Description: FAN 119MM X 38MM 230VAC TERMINAL
Power (Watts): 13.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2750 RPM
Air Flow: 95.0 CFM (2.66m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.0dB
Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
11938MB-B3M-EA-00 11938MB-B3M-EA-00 Hersteller : NMB 11938MB%20data%20sheet.pdf AC Fans AC Tubeaxial Fan, 119x119x38mm, 230VAC, 95CFM, 15/13W, Flange Mount, Terminals