11DQ03TR
11DQ03TR SMC DIODE SOLUTIONS
11DQ03(04)%20N0652%20REV.A.pdf
Hersteller: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: THT Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 30V; 1.1A; DO41; Ufmax: 0.71V
Case: DO41
Mounting: THT
Kind of package: reel; tape
Leakage current: 1mA
Max. forward voltage: 0.71V
Load current: 1.1A
Semiconductor structure: single diode
Type of diode: Schottky rectifying
Max. forward impulse current: 40A
Capacitance: 60pF
Max. off-state voltage: 30V
auf Bestellung 23728 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11DQ03TR SMC DIODE SOLUTIONS
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 30V; 1.1A; DO41; Ufmax: 0.71V, Case: DO41, Mounting: THT, Kind of package: reel; tape, Leakage current: 1mA, Max. forward voltage: 0.71V, Load current: 1.1A, Semiconductor structure: single diode, Type of diode: Schottky rectifying, Max. forward impulse current: 40A, Capacitance: 60pF, Max. off-state voltage: 30V.
Weitere Produktangebote 11DQ03TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11DQ03TR 11DQ03(04)%20N0652%20REV.A.pdf
auf Bestellung 2022 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
11DQ03TR 11DQ03TR Hersteller : SMC Diode Solutions 11DQ03(04)%20N0652%20REV.A.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 1.1A DO41
Produkt ist nicht verfügbar