Produkte > NMB > 12038GE-12N-YA-F0
12038GE-12N-YA-F0
12038GE-12N-YA-F0 NMB
12038GE_12N_YA_F0.pdf
Hersteller: NMB
DC Fans DC Axial Fan, 120x120x38mm, Refrigeration, 12VDC, 45.2CFM, Rib, Ball, Wire, IP22
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12038GE-12N-YA-F0 NMB
Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Round - 120mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1950 RPM, Air Flow: 45.0 CFM (1.26m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -40 ~ 104°F (-40 ~ 40°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 38.0dB, Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.88 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12038GE-12N-YA-F0 12038GE-12N-YA-F0 Hersteller : NMB Technologies Corporation 12038GE.pdf Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Round - 120mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1950 RPM
Air Flow: 45.0 CFM (1.26m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -40 ~ 104°F (-40 ~ 40°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 38.0dB
Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.88 W
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
12038GE-12N-YA-F0 12038GE-12N-YA-F0 Hersteller : NMB Technologies 12038GE.pdf DC Fans DC Axial Fan, 120x120x38mm, Refrigeration, 12VDC, 45.2CFM, Rib, Ball, Wire, IP22
auf Bestellung 15 Stücke:
12038GE-12N-YA-F0 12038GE-12N-YA-F0 Hersteller : MinebeaMitsumi 12038ge-12n-ya-f0.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 7V to 13.2V 45.2CFM 38dB 120 X 38mm
auf Bestellung 1 Stücke:
auf Bestellung 1 Stücke: