Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 12061A122JAT2A
12061A122JAT2A
12061A122JAT2A KYOCERA AVX Components
c0gnp0-dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0012uF 100V C0G 5% Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 3380 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1473
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12061A122JAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1200PF 100V C0G/NP0 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 1200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12061A122JAT2A 12061A122JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 0.0012uF 100V C0G 5% Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 3380 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 555
12061A122JAT2A 12061A122JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM31BCG2A122JT NEW GLOBAL PN 100V 1200p A 581-KGM31BCG2A122JT
Mindestbestellmenge: 5
12061A122JAT2A 12061A122JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 1200PF 100V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1200 pF
Mindestbestellmenge: 28
12061A122JAT2A 12061A122JAT2A Hersteller : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1200pF C0G 1206 5%
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1200 pF