Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 12061A201JAT2A
12061A201JAT2A
12061A201JAT2A KYOCERA AVX Components
14c0gnp0-dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 200pF 100V C0G 5% Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 49273 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1838
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12061A201JAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 200PF 100V NP0 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12061A201JAT2A 12061A201JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components 14c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 200pF 100V C0G 5% Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 49273 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1838
12061A201JAT2A 12061A201JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0_Dielectric-2952720.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 200pF C0G 1206 5%
Mindestbestellmenge: 6
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
12061A201JAT2A 12061A201JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 200PF 100V NP0 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 200 pF