Produkte > KYOCERA AVX > 12062A100DAT2A
12062A100DAT2A
12062A100DAT2A KYOCERA AVX
C0GNP0_Dielectric-2952720.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 10pF C0G 1206 0.5pF
auf Bestellung 171 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12062A100DAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10PF 200V NP0 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.5pF, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 10 pF.
Weitere Produktangebote 12062A100DAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12062A100DAT2A 12062A100DAT2A Hersteller : AVX C0GNP0_Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 10pF C0G 1206 0.5pF
auf Bestellung 1216 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
12062A100DAT2A 12062A100DAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 10pF 200V C0G 0.5pF Pad SMD 1206 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
12062A100DAT2A 12062A100DAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 10PF 200V NP0 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.5pF
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 10 pF